Top
Dlaczego warto korzystać z próbek perfum

W dzisiejszych czasach sklepowe półki, aż uginają się od przeróżnych perfum, jak więc wybrać te idealne? To pytanie zadaje sobie wiele osób, ponieważ odpowiedź nie jest oczywista.

Perfumy składają się z głównie z trzech nut zapachowych, nuty głowy, nuty serca oraz nuty bazy. Podczas pierwszego kontaktu z zapachem możemy wyczuć delikatne nuty głowy dopiero po chwili zaczynamy wyczuwać nuty serca, które stopniowo rozwijają się, aby otworzyć nuty bazy, które w połączeniu tworzą niesamowitą kompozycję zapachową, która towarzyszy nam cały dzień. Aby sprawdzić dany zapach musielibyśmy spędzić w drogerii kilka godzin, dlatego doskonałym rozwiązaniem są próbki perfum, które w spokoju możemy sprawdzić w zaciszu własnego domu.

Próbki perfum są bardzo praktyczne i popularne. Bardzo często Panie sklepowe dorzucają je podczas zakupów, jest to miły prezent, który pozwala się dobrze przygotować do następnych zakupów. W ten sposób mamy nie tylko możliwość poznania nowych produktów, ale także je przetestować i wyrazić opinię na ich temat.

Próbki są małe i kompaktowe, dlatego bez problemu możesz je mieć zawsze przy sobie i testować zawsze, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota w pracy, w domu czy na wakacjach. Często w każdej z tych sytuacji wybieramy inne akordy zapachowe. W ten sposób mamy możliwość przetestowania czy nowe perfumy będą nam poprawiały nastrój, przypomniały piękne chwilę czy mobilizowały do działania.

Decydując się na zakup perfum przez Internet, co jest najwygodniejszym sposobem na zakup perfum, warto wcześniej zamówić próbki wybranych zapachów i sprawdzić czy na pewno nam odpowiadają.

v

Marka Exscenti to więcej, niż zapachy. To perfumy stworzone z codzienności i jej wszystkich kolorów, z drobnych i wielkich radości, ze skojarzeń tego, co najpiękniejsze.