Top
Kolekcja Premium

Perfumy dla niej

„Suknia zdobi to, co jest na zewnątrz, perfumy
są wewnętrznym wymiarem kobiecości.”

- Jacques Polge

Strona główna » Dla niej » Kolekcja Premium

Intensywne doznania zapachowe, przenoszące Cię w inne światy, dodające siły i nieodpartego uroku, odmieniające Twoją codzienność. Uczta dla zmysłów i wyobraźni, niezapomniane doznania, nowa wersja Ciebie… A wszystko to zamknięte w ekskluzywnym flakonie w rozbudzających, żywych barwach różu, zieleni, czerwieni i granatu. Perfumy Exscenti z kolekcji premium to zbiór absolutnie niepowtarzalnych zapachów, w których nieoczywiste połączenia woni otworzą przed Tobą nowe perspektywy.

Zapachy dla kobiet Exscenti – Kolekcja Premium

Szalona energia, zamknięta w intensywnej czerwieni flakonu Excenti N°14 jak nic innego pobudzi Cię do działania, pokaże Twoją siłę i bunt przeciw obowiązującym normom. Poczuj, jak wyzwalasz się z więzów i odkrywasz pokłady nowych możliwości!

Królowa nocy to Ty? Jesteś zadbana, zmysłowa, elegancka, a swoją charyzmą pociągasz za sobą tłumy? Zatem N°18 czeka właśnie na Ciebie. Zapach ten doskonale sprawdzi się wśród kobiet, które potrafią idealnie równoważyć swoją siłę i magnetyzm z kryjącą się w nich zniewalającą słodyczą. 

Jeśli sukces to Twoje drugie imię, a poszukujesz zapachu, który dodatkowo podkreśli największe atuty Twojego charakteru, to możliwe, że możesz już zakończyć swoje poszukiwania. Oszałamiająca paczula, słodkie kwiaty i kawa to coś, co doskonale wpisze się w Twoje oczekiwania. 

Jeśli zaś jesteś marzycielką i śnisz o baśniowych chwilach, pozwól sobie na podróż w towarzystwie aromatu słodkiego jabłka i drzewa sandałowego. Miejsca, które zwiedzisz dzięki coraz to nowym zapachom, zagwarantują Ci przeżycia, jakich nie zapomnisz nigdy. Wszystko to w towarzystwie zapachów z naszej kolekcji premium.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password