Top

Perfumy są bardzo popularne, dlatego korzystamy z nich każdego dnia. Dobrze skrojone perfumy doskonale podkreślają nasz temperament oraz indywidualność. Określone nuty zapachowe wywołują w nas często wspomnienia, które wpływają na nasze samopoczucie.

Nasz mózg jest bardzo skomplikowany i niezależnie od nas na podstawie zmysłu węchu przywołuje emocjonalne wspomnienia związane z danym zapachem. Zauważmy, że zapach domowego ciasta kojarzy się nam często z dzieciństwem, bezpieczeństwem i babcią.

Ma to ogromne znaczenie przy wyborze perfum, ponieważ nietrafione nuty zapachowe będą nas złościły i sprawią, że będziemy rozdrażnieni i zmęczeni przez cały dzień.

Pozytywne nuty zapachowe, przywołujące miłe wspomnienia dodają nam energii i pozytywnego myślenia przez cały dzień. Co jakiś czas zmieniamy zapachy perfum, które przywołują inne wspomnienia. Dobrze, aby zawsze przywoływały te miłe chwile. Na rynku jest naprawdę ogromny wybór perfum, jak więc odnaleźć te akordy zapachowe, które sprawią, że poczujemy się świetnie i przywołają miłe wspomnienia.

Każdy perfum składa się z 3 podstawowych nut zapachowych, warto je poznać i określić, co pozytywnie na nas wpływa. Jeżeli zapach pomarańczy nie wywołuje w nas pozytywnych emocji nie wybierajmy perfum z tym aromatem. Warto wcześniej zdecydować się na zamówienie próbek perfum co pozwoli na dokonanie właściwego wyboru i sprawdzenie, jakie wspomnienia wywołują w nas dane akordy zapachowe.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password