Top

Dla większości z nas perfumy są tak samo ważne, jak ciuchy, buty czy fryzura. Każdy z nas lubuje się w innych nutach zapachowych, które w dużym stopniu są zależne od naszej osobowości i charakteru. Idealnie dobrane akordy zapachowe poprawiają nastrój, mobilizują do działania oraz podnoszą samoocenę.

Zakup perfum to nie mały wydatek, dlatego warto się do tego dobrze przygotować. Po pierwsze należy zwrócić uwagę czy są to perfumy czy jest to woda perfumowana, ponieważ bardzo często nieświadomie dokonujemy nietrafnego wyboru.

Zawsze warto kupować oryginalne perfumy, ponieważ są najwyższej jakości. Starannie dobrany skład wyselekcjonowanych akordów zapachowych sprawia, że używanie perfum jest bezpieczne i nie powoduje występowania reakcji ze strony skóry. Podróbki bardzo często posiadają w składzie chemiczne aromaty, które mogą wywołać reakcje uczuleniowe.

Oryginalne perfumy bardzo długo pachną. To jedna z ich największych zalet. Składają się z trzech podstawowych nut, które stopniowo uwalniają swoje kolejne akordy zapachowe, tworząc razem spójną całość. Podróbki bardzo szybko się ulatniają i już po chwili zapach jest całkowicie niewyczuwalny, podczas gdy w prawdziwych perfumach zapach z każdą chwilą się rozwija otwierając kolejne kompozycje zapachowe.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
Nie masz uprawnień do rejestracji

Reset Password