Top
Image Alt

Dostawa i Płatność

1. Formy płatności za produkty w sklepie ?

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Przelewy24. W wypadku sposobu płatności innego niż płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki klient
zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu umowy sprzedaży w terminie 7 dni od dnia jej zawarcia, chyba że umowa sprzedaży stanowi inaczej.

W wypadku Klientów nie będących jednocześnie konsumentami sprzedawca ma prawo ograniczyć dostępne sposoby płatności, w tym także wymagać dokonania przedpłaty w całości albo części.

2. Jaki jest czas realizacji zamówienia ?

W przypadku zawarcia umowy sprzedaży dostawa produktu zostanie zrealizowana nie później niż w terminie 7 dni kalendarzowych licząc od dnia, w którym została zawarta umowa sprzedaży. Sprzedawca dostarczy produkty zgodnie z wyborem klienta:  za pośrednictwem poczty lub przewoźnika wskazanego w trakcie składania zamówienia. Dostawa produktów dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

v

Marka Exscenti to więcej, niż zapachy. To perfumy stworzone z codzienności i jej wszystkich kolorów, z drobnych i wielkich radości, ze skojarzeń tego, co najpiękniejsze.