Top

Dla wielu z nas rozmowa kwalifikacyjna to niesamowicie stresujące wydarzenie. Bowiem musimy się na niej wyróżnić z tłumu i zaprezentować z jak najlepszej strony, aby otrzymać pracę marzeń.

Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze i nie da się go zrobić dwa razy. Idealnie dobrane perfumy muszą podkreślać naszą osobowość i charyzmę. Są one tak samo ważne, jak pozostałe części garderoby a może nawet i ważniejsze. Potrafią wzbudzić sympatię oraz zjednać sobie ludzi co ma ogromne znaczenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Według ostatnich badań to właśnie zapach wpływa na to jak zostajemy odebrani przez innych. Świadomość tego pozwala na osiągnięcie zamierzonego celu.

Perfekcyjnie dobrane perfumy podkreślają osobowość, dlatego warto pamiętać, że kobiety zdecydowane i otwarte, kochające dominację powinny postawić na mocne orientalne zapachy. Jeżeli jednak jesteś wstydliwa i niepewna wybierz delikatne i subtelne kompozycje kwiatowa przełamana owocowymi akordami, które sprawią, że poczujesz się świeża i pewna siebie.

Wiele z nas świadomie rezygnuje z perfum wybierając się na rozmowę kwalifikacyjną co jest ogromnym błędem. Dzięki zapachowi mamy możliwość wyrażenia siebie i swoich emocji, dlatego nigdy z niego nie rezygnujmy. Należy pamiętać jedynie, że źle dobrane perfumy mogą działać odpychająco powodując dezaprobatę.

Firma Exscenti w swej kolekcji posiada perfumy dla wszystkich typów osobowości, dlatego sprawdź, który najbardziej pasuje do Twojego charakteru i zamów już dziś!

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password