Top

W tym szczególnym dniu chcemy, aby wszystko było wyjątkowe. Piękna suknia szyta na miarę, eleganckie buty, fryzura i makijaż zaplanowany z półrocznym wyprzedzeniem a co z zapachem, który jest doskonałym dopełnieniem całości?

Bardzo wiele osób o tym zapomina a często nawet nie zdaje sobie sprawy, jak ważny w tym dniu jest zapach, dlatego warto pokusić się o coś wyjątkowego na tą szczególną okazję.

To jakie wybieramy perfumy jest zależne od naszej osobowości, własnych upodobań, rodzaju skóry a nawet pory roku. Nie od dziś wiadomo, że te same perfumy na każdej skórze pachną inaczej. Jeżeli chcemy, aby perfumy były wyczuwalne przez całe wesele warto dobrze do tego przygotować skórę, która musi być mocno nawilżona. Jeżeli posiadasz suchą skórę postaraj się wcześniej nałożyć balsam, który z pewnością utrwali zapach perfum.

Na podstawie zmysłu węchu bardzo często odtwarzamy wspomnienia, dlatego zapachy odgrywają w życiu tak ogromną rolę. Jedne przywołują miłe wspomnienia dzieciństwa inne smutne chwile. Ważne, aby ślub, który jest najpiękniejszym wydarzeniem w życiu był oprawiony w piękną kompozycję zapachową, która zawsze będzie przywoływała w nas piękne wspomnienia.

Perfumy na ślub powinny być lekkie i delikatne podkreślając naszą kobiecą subtelność. Dzięki nim musimy czuć się wyjątkowo w tym wspaniałym dniu. Dobrym pomysłem jest wybranie nowych perfum na ten szczególny dzień. Zastanów się w jakim miesiącu odbędzie się ceremonia zaślubin, jaka w tym dniu może być pogoda. Czy wesele odbędzie się w eleganckiej restauracji czy może na dworze w stylu boho? Te wszystkie szczegóły pomogą Ci dokonać wyboru, jaki rodzaj perfum wybrać.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password