Top
Jaki składnik perfum najbardziej działa na mężczyzn

Zapachy to ogromne afrodyzjaki, które są wykorzystywane praktycznie od zawsze. Odpowiednie kompozycje zapachowe mogą wpływać pozytywnie na nasze samopoczucie, mobilizować nas do działania lub uwodzić płeć przeciwną. Kobiety o tym bardzo dobrze wiedzą, dlatego stosują tą technikę podczas uwodzenia mężczyzn.

Aby to osiągnąć warto najpierw poznać, jakie akordy zapachowe oddziałują na męską wyobraźnię.

Okazuje się, że dobrze dobrane zapachy nie tylko podnoszą naszą atrakcyjność w oczach mężczyzny, ale także za sprawą zapachu możemy stajemy się bardziej seksowne. Źle dobrany zapach może sprawić, że mężczyzna nie spojrzy na nas tak jak byśmy tego chciały.

Piękny zapach jest doskonałym wabikiem dla mężczyzn, którzy uwielbiają kobiece i subtelne zapachy z mocną nutą np. piżma, która wzbudza w nich erotyczne skojarzenia. Jego mocno słodki zapach jest bardzo często bazą orientalnych kompozycji, które bardzo mocno oddziałują na męską wyobraźnię. Dobrze sprawdzają się również zapachy, które przypominają im dzieciństwo, jak wanilia, karmel czy czekolada. Uwodzicielską moc mają również mieszanki cytrusowe i kwiatowe.

Najpopularniejsze zapachy, które uwodzą mężczyzn:

  • Karmel
  • Czekolada
  • Truskawka
  • pieprz
  • kardamon
  • piżmo

Mężczyźni przede wszystkim lubią zapachy wyraziste z charakterem, które ciężko jednoznacznie zidentyfikować. Warto pamiętać, że zimą wybieramy cięższe zapachy a latem zdecydowanie subtelniejsze delikatne akordy zapachowe.

v

Marka Exscenti to więcej, niż zapachy. To perfumy stworzone z codzienności i jej wszystkich kolorów, z drobnych i wielkich radości, ze skojarzeń tego, co najpiękniejsze.