Top
Nuty zapachowe dla kobiet z charakterem

Perfumy są dopełnieniem każdej kobiety, które muszą współgrać z jej stylizacją i nastrojem. Prawie każda kobieta posiada kilka flakonów perfum w zależności od okazji i pory roku.

Dobrze dobrana kompozycja zapachowa jest, jak najlepsza wizytówka. Już na podstawie samego zapachu można sobie wyrobić zdanie na czyjś temat. Są kompozycje zapachowe, które na długo zapadają w pamięci i sprawiają, że jesteśmy pozytywnie odbierani przez innych a są takie, które przyprawiają innych o mdłości i ból głowy.

Idealnie dobrane perfumy podkreślają naszą osobowość i charakter. Każda kobieta jest inna a wybór perfum jest kwestią indywidualną. Można natomiast przypisać określone nuty zapachowe do poszczególnych osobowości.

Kobiety z charakterem często określane jako famme fatale to kobiety zdecydowane, kochające dominację i uwodzenie. Ich pewność siebie sprawia, że zawsze dostają to czego chcą. Doskonale wie co zrobić, aby skupić na sobie spojrzenia innych. Raczej nigdy nie wyczujesz od nich słodkich landrynkowych akordów zapachowych z których korzystają delikatne romantyczki. Kobiety z charakterem stawiają na orientalne i kadzidlane zapachy. Do takich zapachów należy Exscenti N°2. Niesamowicie zmysłowy i prowokujący. Połączenie drzewa sandałowego z piżmem, które są doskonałymi afrodyzjakami przeplatane delikatną konwalią i jaśminem z dodatkiem soczystego arbuza sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie.

v

Marka Exscenti to więcej, niż zapachy. To perfumy stworzone z codzienności i jej wszystkich kolorów, z drobnych i wielkich radości, ze skojarzeń tego, co najpiękniejsze.