Top

Na chwilę obecną na rynku istnieje szeroki wybór perfum. Dla większości z nas perfumy są naszą wizytówką i odzwierciedleniem naszej osobowości, dlatego przywiązują bardzo dużą wagę na to jak pachną.

Co raz większym zainteresowaniem cieszą się perfumy z nutą zapachową drzewa sandałowego. Posiada bardzo charakterystyczny przyjemny zapach oraz wiele dobroczynnych właściwości, dlatego warto z niego korzystać.

Aromat z drzewa sandałowego jest bardzo intensywny tworząc jednocześnie aurę tajemniczości. Jednocześnie jest bardzo słodki i trwały.

Drzewo sandałowe doskonale komponuje się z takimi zapachami, jak goździk, paczula, jaśmin, cyprys czy pieprz, tworząc niezwykle uwodzicielskie nuty zapachowe.

Działanie olejku z drzewa Sandałowego

Olejek z drzewa sandałowego posiada wiele zastosowań nie tylko w przemyśle perfumeryjnym, ale także w lecznictwie, zabiegach spa oraz aromaterapii. Jego ogromne właściwości antyseptyczne były znane już w czasach starożytnych. Stosowany zewnętrznie regeneruje naskórek, leczy rany oraz mikro urazy. Silne działanie rozkurczowe sprawia, że wykazuje właściwości odprężające. Rozluźnienie mięśni oraz naczyń krwionośnych doskonale sprawdza się podczas randki, dlatego jest tak pożądanym zapachem.

Od dawien dawna drzewo sandałowe jest uważane za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. Legendy głoszą, że Kleopatra korzystała już z jego prozdrowotnych właściwości. Zapach drzewa sandałowego unosił się w jej sypialniach stymulując koncentrację ciała i umysłu.

Aromatowi drzewa sandałowego bardzo ciężko się oprzeć, dlatego warto je mieć zawsze przy sobie. Na rynku istnieje bardzo wiele zapachów z nutą zapachową drzewa sandałowego. Idealne na specjalne okazję są perfumy Exscenti N°14, które są kompozycją jaśminu, drzewa sandałowego, bergamotki oraz wanilii.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
Nie masz uprawnień do rejestracji

Reset Password