Top
krem na dzień exscenti

Aby zachować młody i nieskazitelny wygląd cery na dłużej warto o nią regularnie dbać. Codzienny rytuał pielęgnacyjny jest bardzo ważny, więc warto dobrze się do niego przygotować i wyrobić sobie pewne nawyki, które sprawią, że cera nabierze blasku.

Regularne oczyszczanie twarzy płynem micelarnym to podstawa, ponieważ czysta cera bez resztek makijażu, potu czy kurzu o wiele lepiej chłonie cenne substancje zawarte w kremach, które jej dostarczamy.

Wiele kobiet decyduje się na jeden krem na dzień i na noc co nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ każdy z tych kremów zawiera inne substancje.

krem na dzień

Krem na dzień jest lekki i delikatny, Nie pozostawia filmu na cerze oraz doskonale przygotowuje cerę do makijażu. Bardzo dobrze się wchłania jednocześnie nie zamykając porów. Bogata formuła odżywcza wyrównuje koloryt oraz chroni przed zanieczyszczeniami.

Krem na noc jest znacznie cięższy niż na dzień, ponieważ posiada zupełnie inne zadanie a mianowicie regenerację skóry. To właśnie w nocy skóra się regeneruje i potrzebuje wielu składników odżywczych, aby powstrzymać proces starzenia, za który bardzo często są odpowiedzialne wolne rodniki.

Warto mieć w swojej kosmetyczce zawsze te 2 kremy, które doskonale się wzajemnie uzupełniają i sprawiają, że cera jest w idealnym stanie. Zestaw marki Exscenti posiada specjalne naturalne składniki, które doskonale nadają się do każdego typu cery.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password