Top

Perfumy to coś więcej niż tylko zapach. To wizytówka, która określa nasz temperament oraz upodobania. Idealnie dobrane perfumy podkreślają naszą zmysłowość a także sprawiają, że czujemy się bardziej atrakcyjni dla płci przeciwnej.

Bardzo wiele osób ma problem z dobraniem odpowiedniego zapachu. Jeżeli poznasz siebie i odkryjesz czego pragniesz znalezienie idealnie pasującego zapachu nie będzie żadnym problemem.

Dobrze dobrane perfumy bardzo mocno wpływają na samopoczucie, dlatego nigdy nie należy podejmować pochopnie decyzji o ich zakupie. Dajmy sobie chwilę po zapoznaniu się z danym zapachem, aby sprawdzić, jak oddziałuje na naszą podświadomość. Sprawdzaj dany zapach zawsze na skórze, ponieważ wybrana kompozycja kwiatowa na każdym ciele pachnie inaczej.

Zmysł węchu towarzyszy nam od pierwszych dni życia. To właśnie przeróżne zapachy przywołują w nas wspomnienia, czasami negatywne a w innych chwilach bardzo pozytywne. Z tego powodu warto poznać zasady dobierania perfum, aby wprawiały nas w miły nastrój.

Romantyczka, optymistka, marzycielka a może buntowniczka? Poznaj swoją osobowość i dobierz zapach, który wyrazi Twój charakter. Nie warto ograniczać się do posiadania tylko jednych perfum. Zdecydowanie lepiej posiadać różne zapachy w zależności od okazji.

Kobiety romantyczne, delikatne i subtelne kochające biel, wybierają zapachy pudrowo – kwiatowe, które doskonale podkreślają ich wrażliwą osobowość. Cenią one przede wszystkim spokój i harmonię, dlatego dobrze odnajdują się otulone wonią róży, lawendy czy lilii. Idealnym zapachem dla tego typu osobowości jest EXSCENTI N° 4.

Dla Kobiet pewnych siebie, kochających czerń i złoto doskonale pasują zapachy orientalne i kadzidlane. Zazwyczaj to kobiety kochające uwodzić i dominować.  Ich temperament oraz tajemniczość jest wyczuwalna z daleka w postaci zapachu Exscenti N°2

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zapachy egzotyczne z nutą drzewa sandałowego czy piżma. Są to niezwykle urzekające zapachy dla kobiet energicznych i pozytywnie nastawionych do świata. Dobrze będą się czuły utulone Exscenti N°16

Idealnie dobrane perfumy powinny być odzwierciedleniem Twojego wnętrza, dlatego pomyśl najpierw, jaki typ osobowości pasuje do Ciebie a z pewnością dokonasz dobrego wyboru.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password