Top

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego już czas dobrze się do niego przygotować. Przed nadejściem lata często robimy porządki w garderobie, zaczynamy bardziej dbać o siebie, aby doskonale prezentować się w letnich stylizacjach. A co z zapachem?

Jest to bardzo ważny element każdej stylizacji. To właśnie zapach jest idealnym dopełnieniem i podkreśleniem naszej osobowości. Zapach mówi o nas więcej niż tysiąc słów. Bez znaczenia czy lato spędzasz w domu, w pracy czy na słonecznej plaży. Wakacyjny zapach doda Ci energii i sprawi, że poczujesz się wyśmienicie.

Lato kojarzy nam się z morską bryzą i wiatrem we włosach, dlatego w wakacyjne słoneczne dni warto pomyśleć o lekkich orzeźwiających nutach zapachowych, które doskonale odświeżają.

W ciepłe dni zapomnijmy o ciężkich orientalnych kompozycjach zapachowych, które mogą przytłaczać i wywoływać ból głowy. Warto je zostawić na długie jesienne wieczory.

Latem stawiajmy zdecydowanie na cytrusowe akordy zapachowe, szczególnie dla kobiet energicznych i żywiołowych. Dla romantyczek stworzona została przepiękna gama kwiatowych nut zapachowych, które swą delikatnością i powabnością uwiodły niejedno serce. Latem warto sięgnąć po Exscenti N°3, w którym czuć wolność i energię. Jego lekkość i promienność odmienią każdy Twój dzień.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password